مؤسسه علامه حلی

درباره ما

ما که هستیم

همراهان همیشه در دسترس

هدف ما

ارتقای کیفیت آموزش

دستاوردها

همراهی دانش آموزان تیزهوش

اکثر دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان کشور با موسسه علامه حلی آشنا هستند. تعداد زیادی از آن‌ها در دوره اول متوسطه و یا دوره دوم از کتاب‌های علامه‌حلی به عنوان کتاب درسی مدرسه استفاده کرده‌اند. تعداد زیادی در آزمون‌های علامه حلی چه حضوری و چه آنلاین شرکت کرده و وضعیت درسی خود در بین دانش‌آموزان برتر کشور را با نتایج این آزمون‌ها بررسی می‌کنند. برخی لذت شرکت در کارسوق‌های علامه حلی را چشیده‌اند و عده‌ای با شرکت در المپیاد علوم خود را برای المپیاد ملی آماده ساخته‌اند. خلاصه بعید است کسی در 10 سال گذشته عضو خانواده سمپاد بوده و با موسسه علامه حلی سر و سری پیدا نکرده باشد.
تمام تلاش ما در موسسه علامه حلی این بوده که در این سال‌های پرتلاطم برای سمپاد (سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان)، در این تغییرات مدیریتی بی‌حساب از رئیس سازمان تا مدیران مدارس و … تلاش کنیم در حد توان خود کیفیت آموزشی دانش‌آموزان ما در این مدارس کاهش پیدا نکند.
پس از گذشت این سال‌ها، کم‌کم ما دوستان دیگری خارج از مدارس تیزهوشان نیز پیدا کرده‌ایم. دوستانی که خودشان برای افزایش کیفیت آموزش، به دنبال ما گشته و ما را یافته‌اند. دوستانی از بهترین مدارس کشور چه مدارس غیرانتفاعی و یا مدارس خوب نمونه و یا … که آشنایی با آن‌ها افتخاری برای مجموعه علامه‌حلی است و نشان می‌دهد سطح بالای علمی و علاقه به آموزش با کیفیت، منحصر به مدارس تیزهوشان نیست.
ما در موسسه علامه‌حلی، پس گذشت بیش از ده سال از تاسیس موسسه، با تعداد زیادی از مدیران، دبیران، اولیا و دانش‌آموزانی در سراسر کشور در ارتباط هستیم که همگی به شوق یادگیری با کیفیت گردهم جمع شده‌ایم. خدا را شکر که امروز شیوه آموزشی که در سال‌های گذشته منحصر به مدارس تیزهوشان تهران بود، در دسترس همه دانش‌آموزان علاقه‌مند قرار گرفته و توانسته‌ایم هرچند به سختی، این ارتباط را شکل دهیم.
ادامه این راه برای ما انگیزه‌ای به جز همراهی با شما دانش‌آموزان با استعداد، خوش‌همت و انتخابگر ندارد. امیدواریم در کنار هم، آینده بهتری را برای خود و کشورمان رقم بزنیم.
پروژه ها به پایان رسید
projects-icon.png
مشتریان خوشحال
heart-icon.png
خطوط کد
code-lines-icon.png
جوایز
award-icon-free-img.png

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما در موسسه علامه‌حلی، پس گذشت بیش از ده سال از تاسیس موسسه، با تعداد زیادی از مدیران، دبیران، اولیا و دانش‌آموزانی در سراسر کشور در ارتباط هستیم که همگی به شوق یادگیری با کیفیت گردهم جمع شده‌ایم.

دوستانی از بهترین مدارس کشور چه مدارس غیرانتفاعی و یا مدارس خوب نمونه  و یا .. که آشنایی با آن‌ها افتخاری برای مجموعه علامه‌حلی است و نشان می‌دهد سطح بالای علمی و  آموزش با کیفیت، منحصر به مدارس تیزهوشان نیست.

تمام تلاش ما در موسسه علامه حلی این بوده که در این سال‌های پرتلاطم برای سمپاد، تلاش کنیم در حد توان خود کیفیت آموزشی دانش‌آموزان ما در این مدارس کاهش پیدا نکند.

ادامه این راه برای ما انگیزه‌ای به جز همراهی با شما دانش‌آموزان با استعداد، خوش‌همت و انتخابگر ندارد. امیدواریم در کنار هم، آینده بهتری را برای خود و کشورمان رقم بزنیم.

تصاویر کلاس های حضوری قبل از کرونا

اسکرول به بالا

فرم باموفقیت ارسال شد. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.